Rovnou na obsah Rovnou na menu
Menu
header-sm-foto
Mateřská škola
Nová Ves pod Pleší
header-dekorace-left header-dekorace-right header-bg-left header-bg-right
slideshow-bg

Prosíme o vyplnění dotazníku spokojenosti. Děkujeme.

https://www.survio.com/survey/d/L9X9Q8B5V4K3D7D8W

Spolupráce se školkou

Je možné sponzorovat školku?

Velice si vážíme každé formy podpory, která nám je poskytnuta. Naplňování dlouhodobého záměru rozvoje naší mateřské školy zajišťujeme formou maximálně hospodárného využívání rozpočtu příspěvkové organizace a také získáváním vhodných dotačních programů. Pokud by kdokoli z vás měl chuť a možnost naši činnost podpořit, budeme velmi rádi.

Naše školka bude vděčná za jakýkoli dar, který pomůže zpříjemnit prostředí školy, zkvalitnit výchovně vzdělávací proces formou nakoupení nových didaktických pomůcek či jiného vybavení ke zlepšení prostředí, kde naše děti tráví tolik času.

K čemu mateřská škola smí sponzorský dar využít?

Sponzorské dary jsou vždy využity účelově na základě dohody s poskytovatelem daru na nákup vybavení do konkrétní třídy MŠ. Jako sponzorský dar lze pořídit například hračky, výtvarný materiál nebo vybavení třídy.

Jak je to s poskytnutím věcných darů?

Věcné dary škole věnovat lze, je však nutné se předem dohodnout na konkrétním předmětu a účelu, který bude tento dar plnit. Vybavení mateřské školy musí být schváleno atesty. Jestliže se rozhodnete darovat věc bez předchozí domluvy, Váš velkorysý skutek by se mohl minout účinkem.

Co může mateřská škola nabídnout na oplátku?

Zveřejnění sponzorů/dárců na webových stránkách www.ms-novavespodplesi.cz a v prostorách mateřské školy, potvrzení pro daňové účely.

Vaší podpory si velmi vážíme a v případě Vašeho zájmu o poskytnutí sponzorského daru nás neváhejte kontaktovat.

Předem děkujeme.

Kolektiv MŠ

Spolupráce se školkou

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Projekty

paticka-bg
paticka-foto