Vítejte na stránkách Mateřské školy v Nové Vsi pod Pleší.

Naše MŠ je čtyřtřídní s celkovou kapacitou 95 dětí. V současné době je zcela naplněna a navštěvují ji děti nejen z naší obce, ale i děti z některých sousedních obcí. Děti jsou rozděleny do tříd podle podle věku, ale snažíme se přihlížet i k povaze jednotlivců a přání rodičů. V první třídě / Berušky / jsou soustředěny děti ve věku od 3 do 5  let, ve druhé třídě / Veverky / děti ve věku od 5 do 6 let (předškolní třída), ve třetí třídě / Zajíci / děti ve věku od 4 do 6 let,  jejichž činnosti směřují především k přípravě na školu a ve čtvrté třídě / Žabičky / děti ve věku 3 - 4 let.

25.05.2020

Platby

Placení

13.05.2020

Výzva k zápisu do MŠ 2020/2021!!!

Možnost vyjádřit se k podkladům rozhodnutí ve věci přijetí Vašeho dítěte k předškolnímu vzdělávání v Mateřské škole v Nové Vsi pod Pleší od školního roku 2020/2021.

11.05.2020

Provoz v červenci 2020

Informace o prázdninovém provozu.

11.05.2020

Důležité informace pro rodiče! 1

Důležité informace pro rodiče!

Vážení rodiče, prosím přečtěte si důležité dokumenty, týkající se mimořádného provozu MŠ od 25.5.2020.

04.05.2020

Zde je ke stažení ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ!

Důležité informace!

29.04.2020

Děkujeme Barunce!

Děkujeme Barunce ze Žabiček :-)

POZOR! NOVÁ SMĚRNICE O STRAVOVÁNÍ!

MĚNÍ SE SMĚRNICE O STRAVOVÁNÍ S PLATNOSTÍ OD 1.9.2019!

20.05.2020

Další domácí práce - Zajíci

I druhý Lukášek ze třídy Zajíců nám poslal několik hotových úkolů. Děkujeme

17.05.2020

Pozdrav od Lukáška ze Zajíců

Na fotkách od Lukáška je vidět, že ani doma nezahálí a plní zadané úkoly a mnoho dalšího. Děkujeme za fotografie.

28.04.2020

Metodické listy

od paní učitelek z Berušek

24.04.2020

Co se děje ve školce?

Nezahálíme a alespoň pracujeme na tom, abychom co nejvíce zkrášlili zahradu a školku. :-) Mnohokrát děkujeme za pomoc při sázení pánům ze zastupitelstva!!!

24.04.2020

Děkujeme Emi z Veverek za krásné obrázky a za milý pozdrav!!

Dobry den, Emmicka vas vsechny do skolky moc zdravi,styska se ji po detech, pani ucitelkach,hlavne Zuzce a Mise a tem zasila i na dalku pusu. Musime dodrzovat hygienicke předpisy,takze jen takto emailem ???? Také se snažíme si kazdy den zpříjemnit a uzit,a proto zasilame i my na ukázku vytvarna dila. Mejte se krasne,opatrujte se a snad brzy na shledanou. Emmicka a Petra Mikovi